Posted by admin On Kwiecień - 11 - 2016 Możliwość komentowania Miejsca, które warto ujrzeć przed własną śmiercią została wyłączona

W zasadzie to sytuacja jest taka, że takich miejsc, które są bardzo warte naszych odwiedzin jest bardzo wiele. Zatem w tak krótkim tekście chciałbym wyłącznie skupić się na jednym temacie – czyli zastanówmy się, które europejskie stolice warto zobaczyć. Z całą pewnością doskonałe są takie miasta jak Helsinki, Berlin, Lizbona bądź Wiedeń. Oczywiście nie byłem do tej pory we wszystkich stolicach, więc może jakąś ominąłem, lecz akurat te typy bez cienia wątpliwości są warte należytej uwagi – to rewelacyjne miasta!
Strzałem w dziesiątkę jest szczególnie zwiedzanie Pragi. Trzeba jasno rzec, że turystyka w stolicy Czech jest niesamowicie rozwinięta, w sumie Praga jest tak jakby stworzona dla podróżnych. Moim skromnym zdaniem Praga to takie miejsce, które jest najbardziej urokliwą stolicą w Europie. Gdyby Kraków nie przestał być stolicą Polski, myślałbym w inny sposób, ale na akurat dzień dzisiejszy trudno o jakąś lepszą stolicę. Minimum trzy dni na zwiedzanie Pragi to standard. Choć, aby poznać prawdziwą Pragę należałoby zostać jej mieszkańcem.
źródło: dybeton.pl, profabrica.com.pl, http://www.herbalsensitive.pl, http://www.6189.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.