Posted by admin On Kwiecień - 11 - 2016 Możliwość komentowania Najciekawsze miejsca na terenie Chorwacji została wyłączona

Chorwacja to teraz jeden z najbardziej popularnych krajów, jeżeli wziąć pod uwagę urlop nad morzem. Również nasi rodacy upodobali sobie ten kraj, co dobrze widać w lipcu i sierpniu, gdy na chorwackich szosach nietrudno zauważyć wiele samochodów z Polski. Trudno dziwić się coraz większej popularności Chorwacji, przecież to ładny kraj, który do tego jest ciepły. A kto nie uwielbia ciepłej wody? Dużą wadą Chorwacji są kamieniste plaże, chociaż pewnie wielu ludziom odpowiada to. Chorwacja także jest coraz bardziej droga, zapewne z tego powodu, że to kierunek bardzo lubiany również przez niemieckich turystów. Co zatem warto zwiedzić w Chorwacji?

W większości zdarzeń jest po prostu tak, iż gdy wyruszamy do Chorwacji, po prostu aż nie możemy doczekać się plaż. Może interesującym pomysłem byłoby zwiedzenie stolicy Chorwacji? Choć generalnie Zagrzeb nie jest zbytnio popularny, to jednak ciężko zrozumieć takich ludzi, którzy nie chcą zobaczyć tego naprawdę ładnego miasta. Interesujący jest również Split, spore miasto portowe. Oczywiście Chorwacja to także wiele urokliwych miasteczek nad morzem, na przykład Dubrownik, który jest bez chociażby cienia wątpliwości jednym z najciekawszych miast na świecie. Jak zatem widać, Chorwacja to taki kraj, gdzie można zobaczyć bardzo dużo.
źródło: http://peterfuss.com.pl, samoyed-info.pl, azs-bydgoszcz.pl, http://www.willsoor.com.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.